Ledenlijst

Heel wat mama's en papa's zetten zich regelmatig op allerlei vlakken in voor de school.
Met vragen, idee's, opmerkingen, ... kan je ook steeds bij hen terecht.

Ledenlijst oudercomité 2010-2011

Naam Contactgegevens Kindjes
Els Bruyninckx Adres: Spoorweglei 133, 2500 Lier
GSM/Tel: 0473/82 98 78 - 03/488 04 96
E-mail: wim.els@telenet.be
Josse
Fried
Rik 
Jo Boullart Adres: Vredelaan 32, 2500 Lier
GSM/Tel: 0498/91 64 99
E-mail: jo.boullart@agoria.be

Bea Gabriëls Adres: Komeetstraat 58, 2500 Lier
GSM/Tel: 03/489 04 60
E-mail: beagabriels@hotmail.com
Marie
Leen Lambaerts Adres: Tuinweg 53, 2500 Lier
GSM/Tel: 0487/33 77 34
E-mail: lambaertsleen@hotmail.com
Roos
Staf
Lieve Lemmens Adres: Lisperstraat 66, 2500 Lier
GSM/Tel: 0485/87 74 04
E-mail: lemmens.lieve@hotmail.com
Jakob
Jerom
Hendrik Luyten Adres: Elzenlaan 98, 2500 Lier
GSM/Tel: 0475/60 22 14
E-mail: hendrikluyten@telenet.be
Luna
Colette
Lut Naets Adres: Zodiakstraat 33, 2500 Lier
GSM/Tel: 03/488 00 15
E-mail: lutgard.naets@telenet.be
Stef
Jelle
Kristel Rondelez Adres: Antwerpsesteenweg, 2500 Lier 167/7
GSM/Tel: 0491/36 02 59
E-mail: kristel.rondelez@gmail.com
Tim
Wim Rongé Adres: Bosstraat, 2500 Lier
GSM/Tel: 0496/51 02 39 - 03/488 05 11
E-mail: wim.ronge@telenet.be 
Anne
Kasper 
Wendy Schellekens Adres: Antwerpsesteenweg 58, 2500 Lier
GSM/Tel: 0477/22 38 32
E-mail: wendyschellekens@dewaaiburg.be
Kamil
Gülsan Simsek Adres: Antwerpsesteenweg 87, 2500 Lier
GSM/Tel: 0478/41 69 73
E-mail: basbug583@hotmail.com
Erva
Guy Storms Adres: Donk 69, 2500 Lier
GSM/Tel: 0499/67 30 30
E-mail: guy@pandora.be
Jill
Alain Hermans Adres: Bosstraat 51, 2500 Lier
GSM/Tel: 03/488 67 21
E-mail: alain.hermans@sd.be
Niek
Micheline Van Ael Adres: Zodiakstraat 41, 2500 Lier
GSM/Tel: 03/480 19 73
E-mail: michelineva@hotmail.com
Jef
Evy Van den Wyngart Adres: Boomlaarstraat 32, 2500 Lier
GSM/Tel: 0478/29 51 42
E-mail: eefje19@yahoo.com
Louise
Anna 
Tom Van de Vel Adres: Vredelaan 34, 2500 Lier
GSM/Tel: 0473/99 41 57
E-mail: tom.vandevel@fulladsl.be
Merten
Quinten 
Ester Vangenechten Adres: Lispersteenweg 51, 2500 Lier
GSM/Tel: 0477/23 63 67
E-mail: esterengeert@yahoo.com
Kato
Lotte
Fien 
Jef Vingerhoets Adres: Antwerpsesteenweg 43, 2500 Lier
GSM/Tel: 0496/25 44 33
E-mail: jef@vingerhoets.com
Emma
Sara